Ostame metsakinnistuid üle Eesti

Metsamaa ost ja metsakinnistute majandamine on üks meie põhilisi tegevusvaldkondi. Omame sellel alal kogemusi juba aastast 2009. Seega võime julgelt väita, et suudame igale metsaomanikule tagada kvaliteetse teeninduse ja õiglase turuhinna.

Juhul, kui Teile käib metsa majandamine üle jõu või pole selleks piisavalt aega, oleme valmis asuma Teie koostööpartneriks. Niisama metsa hooletusse jätmine oleks looduse suhtes vastutustundetu tegu.

Teeme hinnapakkumise igale metsakinnistule, olenemata selle asukohast ja suurusest. Ostu puhul ei ole takistuseks, kui kinnistu on koormatud hüpoteegiga või asub looduskaitseliste piirangutega alal. Samuti võivad kinnistul asuda hooned või osa sellest kuuluda hoopis põllumaa alla.

Kui Teil on soov müüa kinnistust ainult mingi konkreetne osa, siis leiame ka sellele lahenduse. Vastavalt vajadusele korraldame lahkumõõdistamise ja jagame kinnistu mitmeks katastriüksuseks.

Esialgse hinnapakkumise teeme tuginedes olemasolevatele inventeerimisandmetele, kaardimaterjalile ja Teie poolt saadud lisainformatsioonile.

Lõpliku pakkumise koostamiseks on vajalik kohapealne hindamine, mille teostab meie ettevõtte litsentseeritud metsakorraldaja. Kohapealse hindamise käigus kontrollime metsa tegelikku olukorda, vajadusel korrigeerime esialgset hinnapakkumist.

Hinnapakkumise koostamine on Teile tasuta.

Pakume oma klientidele ka mitmekülgset abi juriidiliste küsimuste lahendamisel, mis võivad kaasneda metsakinnistu müümisel.

Hinnapakkumise saamiseks täitke päringuvorm. Lisaküsimuste tekkimisel helistage numbril: (+372) 520 6501

Küsi pakkumist