Metsamaa ost

Mets on vara, millega kaasneb suur hulk kohustusi: metsa tuleb hooldada ja majandada viisil, mis tagab selle elujõulisuse.

Soovid metsa müüa? Pöördu meie poole!

Meie aastatepikkune metsamajandamise kogemus ja põhjalikud metsandusteadmised tagavad kiire ja korrektse asjaajamise ning kinnistu pikaajalist perspektiivi arvestava heaperemeheliku majandamise.

Metsamaad müües mängib olulist rolli ka see, kes sinu metsa ostab. Kogemuastega metsamajanda kannab metsa eest hoolt ka edaspidi.

Meie jaoks on metsa ost kõigest esimene samm. Kasvavat metsa hooldame seni, kuni see on raieküps. Pärast raiet istutame uued puud ja kasvatame metsa edasi, arvestades tänapäevaste jätkusuutlike metsanduspõhimõtetega.

Sina saad müügist head tulu ja teadmise, et mets on ka tulevikus hoitud.

 

Kuidas kujuneb metsamaa hind?

Metsa hektari hind ei ole kindlalt fikseeritud. Täpne metsamaa hind (sh kasvava metsa hind) sõltub mitmest tegurist, millest osa selgub alles kohapealsel vaatlusel.

Pakkumise küsimine on lihtne ja sinu jaoks tasuta.
Täida ära päringuvorm ja saadame sulle peagi esmase pakkumise.

Pea meelest, et

– mida rohkem infot edastad, seda täpsema pakkumise saad;
– lõplik hind kujuneb pärast välivaatlusi.

 

Müügi korral ei ole takistuseks

Võid meile pakkuda mistahes asukoha ja suurusega metsa.

– Kinnistule võib olla võetud hüpoteek.
– Kinnistu võib asuda looduskaitsealal.
– Kinnistul võib asuda hooneid ja/või põllumaad.

Kui soovid müüa metsakinnistust vaid ühe osa, on seegi võimalik. Vajadusel korraldame lahkumõõdistamise ja jagame kinnistu mitmeks katastriüksuseks.

 

Vajad nõu?

Metsamaa müük vajab põhjalikku läbikaalumist ja sellega seoses või tekkida mitmeid küsimusi. Oleme sulle hea meelega abiks ja anname ka metsa müügiga seotud juriidilist nõu. Võta meiega ühendust!

Saada meile päring või helista +372 520 6501

Küsi pakkumist